Venkovní fasády

Tak jak se říká ,,šaty dělají člověka“, fasáda zase dělá dům.

Fasáda domu bývá obvykle to první, s čím se při pohledu na budovu setkáme a můžeme ji tak považovat za jakousi vnější vizitku domu.

Každá budova pokud má oprýskanou fasádu působí nevábně a všedně, někdy přímo odpudivě. Navíc, pokud je omítka na fasádě popraskaná, opadaná, ztrácí svoji ochrannou funkci a může dojít až k narušení samotného zdiva. Abychom předešli vzniku větších škod, je nutná občasná kontrola a údržba venkovní fasády.

Úlohou venkovní omítky je především ochrana obvodových stěn budovy před povětrnostními vlivy. Kvalita omítky přímo souvisí s kvalitou a vzhledem konečné povrchové úpravy vnějšího zdiva. Kvalitní omítka na domě má tedy nejen estetickou funkci, ale plní i úkoly v oblasti tepelné a zvukové izolace. Nezanedbatelná je i její difúzní schopnost, vodoodpudivost a dostatečná pevnost.

Vhodnou volbou stavebních materiálů a kvalitním zpracováním, vznikne stavebníkovi kvalitní stavební dílo s dlouhou životností a finanční úspora z případných oprav neodborně provedených prací.

Naší přidanou hodnotou  zákazníkům je nejen výběr vhodné omítky, ale i kvalitní zpracování a dodržení technologických, pracovních postupů udávaných výrobcem, dlouholetá praxe a profesionální přístup.

Venkovní fasády - Říčany

1 | 2 | 3 >>

Venkovní fasády - Měšice

1 | 2 >>

Venkovní fasády - Benice

Venkovní fasády - Ondřejov

Pokud se chcete na něco zeptat, nebo potřebujete radu, neváhejte mne konta ktovat. Rád Vám na Vaše dotazy odpovím.

 

Kontakt

Petr Šebek – stavební práce Čapkova 1690 251 01 Říčany IČO: 165 63 204 DIČ: CZ 6803140124 Tel. mobil: + 420 603 869 753 brickservis@cmail.cz